Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

235 українських підприємств здійснюють експорт продукції до ЄС

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com import-export.640 2015 > Вересень > 28 Агро-новини; , , , , .
Постійна адреса.

Частка Європейського Союзу в загальній структурі зовнішньоторговельного обороту сільськогосподарської продукції становить 30%. Завдання номер один – посилити експортні позиції вітчизняних товаровиробників на ринку ЄС. Про це заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька сказала під час Міжнародного юридичного форуму “Україна – ЄС”.

“Зараз Україна може здійснювати експорт продукції в країни-члени ЄС з 235 українських підприємств. Вимоги Європейського союзу високі. Ці вимоги гарантують високу безпеку, якість продукції і можливість торгувати не тільки на ринку ЄС, а й на інших міжнародних ринках, диференціювати збут, будувати ефективну стратегію продажу. Сьогодні ми працюємо в напрямку export-promotion для виробників, пояснюючи шляхи виходу на ринки Європи і можливі преференції від експорту в країни ЄС “, – зазначила заступник Міністра В.Рутіцкая, повідомляє УНН.

За її словами, реалізація зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, яка почне дію з 1 січня 2016 року, дає можливість розширити номенклатуру експортованих товарів.

“Угода про асоціацію України з ЄС дає аграріям нові можливості: вихід на європейські ринки, пошук надійних партнерів. Також важливим для нас є нарощування експорту продукції з високою доданою вартістю”, – сказала В.Рутіцкая.

Як повідомляв УНН, за словами міністра аграрної політики і продовольства України Олексія Павленка, українські аграрії поступово розширюють ринки збуту своєї продукції, компенсуючи втрату ринку РФ.

Станом на 10 вересня Україна експортувала майже сім мільйонів тонн зернових.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика