Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Аграріям слід зосередитися на кукурудзі та сої – експерт

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com Кукуруза 2014 > Жовтень > 15 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

Урожай зерна в Україні цього року, а також показники його експорту будуть на рівні минулорічних, вважає президент Української зернової асоціації Володимир Клименко.

«На мою думку, структура експорту в наступні роки істотно не зміниться. Україна має працювати в напрямку нарощування пропозиції на кукурудзу та сою. Саме на ці дві культури є постійний світовий попит, і тому їх вигідно продавати», – вважає він.

У той же час, за словами, президента Української зернової асоціації, аграріям доведеться попрацювати над питанням зниження собівартості виробництва цих культур.

«Світові ціни на кукурудзу останнім часом впали у 1,5 рази, і не в останню чергу завдяки найбільшому за останнє десятиріччя урожаю в США, тому вартість кукурудзи навряд чи найближчим часом буде зростати. З одного боку, рентабельність виробництва впала, з іншого – виробники й надалі, як і раніше, отримують непоганий прибуток», – говорить він.

Тут, як зазначив Володимир Клименко, варто зважати на той факт, що урожай 2014 року вирощений з ресурсів, які куплялися раніше, і ріст собівартості виробництва вплине на прибутки аграріїв під час реалізації урожаю 2015 року. Отже, над питанням зниження собівартості та підвищення урожайності потрібно працювати як виробникам, так і державі, пише latifundist.com.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика