Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Аграрна партія України оновила керівний склад та має на меті здобути більшість на виборах місцевих рад

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com IMG_0178 2015 > Лютий > 22 Агро-новини.
Постійна адреса.

21 лютого, близько 1000 делегатів з усіх регіонів України, включаючи Донецьку та Луганську області, зібрались на V з’їзді Аграрної партії України. З Запорізького регіону на захід прибуло 26 делегатів, які представляють різні сфери аграрного виробництва, галузеві та професійні організації, громадські та політичні інституції.

Як повідомляв раніше «Аграрний бюлетень», програма Аграрної партії України пройшла попереднє громадське та експертне обговорення, а керівником обласної Аграрної партії запорізькі аграрії минулої суботи одностайно обрали Олега Ніколенка.

«Аграрна партія України зараз робить свої перші кроки на шляху до виходу на загальнополітичну арену і сьогоднішній з’їзд був, так би мовити, установчим. Я вважаю добрим знаком, що в ході заходу у багатьох виникли запитання та пропозиції щодо роботи партії. Це викликає оптимізм і віру в те, що Аграрна партія буде й надалі розвиватись в нашій країні як нова політична сила для захисту прав та інтересів не тільки аграріїв, а й усіх громадян України», – коментує Олег Ніколенко.

У ході з’їзду Віталій Скоцик, лідер Аграрної партії України, доповів про необхідність існування в політичній системі України партії нового типу та суспільно-економічні умови її формування.

Неодноразово на з’їзді лунала думка, що Аграрна партія України робить акцент на збереженні національних традицій та цінностей, притаманних українському селу, а також на самоорганізації громад для вирішення спільних проблем місцевого життя.

Лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик наголосив на тому, що партія не є вузькогалузевою і представляє інтереси не лише аграріїв: «Сьогодні кожен третій українець так чи інакше пов’язаний з агросектором або суміжними галузями. У цьому сегменті економіки задіяно близько 70% територій України. У найближчі 10-20 років від реалізації потенціалу нашої держави в аграрному секторі залежить, чи станемо ми розвинутою країною, чи досягнемо добробуту всіх громадян України».

На V з’їзді Аграрної партії було затверджено нову редакцію Програми та Статуту політичної сили. «Сьогодні було прийнято базовий документ – програму партії, яка не є передвиборчою. Це програма, яка закладає ідеологію існування і роботи нової політичної сили. Перший раз за всю історію ми використали ідеологічну складову, яка має назву «аграризм». Це консервативна ідеологія аграрно-селянських рухів XIX століття, яка ґрунтується на тому, що основною цінністю на планеті є земля та люди, які працюють на землі», – розповідає Віталій Скоцик.

Рішенням з’їзду було оновлено склад Політичної ради та Президії партії, проте на наступному етапі V з’їзду склад керівних органів Політради буде доформований. Вже сьогодні заступником Голови Аграрної партії України було обрано Віктора Назара.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика