Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

«Аграрний фонд» профінансує українських аграріїв на 400 млн грн

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 45878-194491-30474 2016 > Червень > 21 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

«Аграрний фонд» разом з банком «Український капітал» (Київ) профінансує малих і середніх сільгоспвиробників на суму 400 млн грн до осінньої посівної кампанії.

Про це йдеться в повідомленні товариства.

«”Аграрний фонд” і банк «Український капітал» починає реалізацію спільної програми фінансування виробників сільгосппродукції, а відповідний меморандум сторони уклали ще в березні поточного року», — йдеться в повідомленні.

«Наразі програма готується під осінню посівну озимих культур, і ми сподіваємося, що вже в цю осінь зможемо її повністю налаштувати під потреби наших клієнтів. Загальний обсяг залучених фінансових ресурсів планується на рівні 400 млн гривень протягом 2016/2017 МР. Частка банку “Український капітал” повинна становити 100-200 млн гривень. Інші кошти надасть ПАТ “Аграрний фонд”», — зазначається в повідомленні.

Згідно з інформацією, ця програма для «Аграрного фонду» є пілотним проектом. Орієнтовна процентна ставка буде на рівні 12% річних у гривні.

Повідомляється, що після аудиту в зазначеному банку голова правління «Аграрного фонду» Андрій Радченко ввійшов до складу спостережної ради банку, результатом чого й стала програма.

У випадку успішної реалізації, планується залучити в проект й інші установи — «Укргазбанк», «Ощадбанк» та «Укрексімбанк».

Ця програма спрямована на сільгоспвиробників з розміром виручки за останній рік до 10 млн гривень.

Кредитування буде надаватися для закупівель паливно-мастильних матеріалів, насіння, добрив, засобів захисту рослин, для ремонту сільгосптехніки й обладнання й покриття інших поточних витрат.

Довідка:

Публічне акціонерне товариство «Аграрний фонд» — провідний оператор аграрного сектору України. Метою діяльності «Аграрного фонду» є створення сприятливих умов для розвитку сільського господарства, функціонування ринку сільськогосподарської продукції, підтримки вітчизняного сільськогосподарського товаровиробника, а також одержання прибутку від провадження господарської діяльності відповідно до законодавства.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика