Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Аграрний сезон 2016 на міжнародних виставках «Зернові технології», «Agro Animal Show», та «Фрукти. Овочі. Логістика»

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com expo_e_logo_26567_зернов1 технолог11 2016 > Січень > 26 Анонс.
Постійна адреса.

10-12 лютого 2016 у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2 Б) відбудуться найбільші міжнародні агропромислові виставки України: інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології», ефективного тваринництва та птахівництва «Agro Animal Show» та високоефективного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства «Фрукти. Овочі. Логістика», на яких виробники сільськогосподарської продукції зможуть вибрати все необхідне для початку нового аграрного сезону.

Виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show», та «Фрукти. Овочі. Логістика» представлять:

* близько 400 компаній, в тому числі понад 100 іноземних;

* 28 000 кв. м виставкової площі;

* 17 країн-учасниць (Австрія, Велика Британія, Данія, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Угорщина, Україна, Фінляндія, Франція);

* 5 національних експозицій країн-лідерів сільськогосподарської галузі (Німеччини, Франції, Нідерландів, Данії та Великої Британії;

* 30 спеціалізованих семінарів, конференцій, круглих столів (відвідування безкоштовне).

Для фахівців зернового господарства будуть широко представлені: новітня сільськогосподарська техніка та обладнання, технології для виробництва зернової продукції, обладнання для зберігання та переробки зернових і олійних культур, виробництва комбікормів, для елеваторів і хлібоприймальних пунктів, борошномельної, круп’яної промисловості, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання;

Фахівці галузі тваринництва та птахівництва зможуть ознайомитись з останніми моделями техніки та обладнання, кормами, ветеринарними препаратами, засобами діагностики, генетичними матеріалами, технологіями гноєвидалення та утилізація відходів, технікою та обладнанням для утримання та годування тварин, новітніми науково–технічними розробками, представленими профільними інститутами;

Для фахівців плодоовочевої галузі буде цікавою представлена нова колекція сортів і гібридів овочевих культур а також сільськогосподарська техніка, обладнання для крапельного зрошення, фертигації, транспортування, зберігання та пакування продукції.

Серед учасників виставок такі відомі компанії як: Big Dutchman International, Bondioli & Pavesi, Buhler, De Laval, Dow Seeds, GEA – Farm, I -TEK, Josera, Riela, KMZ Industries, Агро-Темп, Араміс, Арсенал, Брусвяна, БТУ-Центр, Вітера, Владам-Юг, Деметра, Ерідон-Тех, Завод елеваторного обладнання, Завод Кобзаренка, Ламборгіні, Монсанто, Прогресивні аграрні технології, Полнет – Україна, Реаком, Торнум, Шауер і багато інших.

В рамках виставок відбудеться низка ефективних заходів і подій. Насамперед традиційно в урочистій атмосфері відбудеться нагородження переможців всеукраїнського конкурсу «АГРОБРЕНД 2016». Даний конкурс визначає кращі бренди ресурсного забезпечення серед представлених на аграрному ринку країни. Така галузева відзнака забезпечує стовідсоткову об’єктивність, адже визначення переможців проводиться на основі загальнонаціонального опитування сільськогосподарських товаровиробників. У 2016 році конкурс включатиме п’ять номінацій: «Кращий виробник сільськогосподарської техніки», «Кращий виробник засобів агрохімії», «Виробник насіння сільськогосподарських культур», «Дилери, дистриб’ютори» та «Фінансова установа АПК».

Організатори конкурсу: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу».

Для фахівців галузі зернового сектору Посольством Великої Британії в Україні, спільно з Українським клубом аграрного бізнесу та компанією Baker Tilly, буде проведений Британсько-український агробізнес форум «Агробізнес майбутнього: інновації та підвищення ефективності». Форум, у якому візьмуть участь британські, українські та міжнародні компанії агросектору, буде присвячений таким темам:

* рослинництво: сталі інвестиції та ефективні технології;

* епідеміологічна та енергетична безпека у тваринництві: запорука прибутковості господарства.

Форум буде проведений 11 лютого у павільйоні №1, конференц-залі №4.

День Франції в Україні

В рамках Дня Франції відбудуться семінари:

«Насіння кукурудзи та продукція молока і м’яса від поля до столу головне – якість»;

«Агроекономічні переваги поєднання рослинництва та тваринництва»

Вже традиційно на виставці відбудеться масштабний діловий захід для фахівців галузі тваринництва та зернового господарства України – День Франції. В рамках Дня Франції відбудуться семінари: «Насіння кукурудзи та продукція молока і м’яса від поля до столу головне – якість»; «Агроекономічні переваги поєднання рослинництва та тваринництва». Мета цієї важливої події для представників галузі всієї країни – обмін досвідом провідних французьких і вітчизняних фахівців, налагодження партнерських контактів та презентація новітніх технологій. Час та місце проведення: 11 лютого, павільйон №3, конференц-зал №2.

Організатори: Посольство Франції в Україні, Агентство Бізнес Франс, ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», Національна французька федерація виробників насіння кукурудзи та сорго FNPSMS.

Вперше в рамках виставки «Agro Animal Show» відбудеться міжнародний семінар «Інше молоко. Ефективна інвестиція в молочне козівництво». Для професіоналів сектору тваринництва на семінарі будуть розглянуті наступні важливі теми:

* Шляхи формування високотехнологічного молочного козівництва в Україні;

* Французьке козівництво: особливості галузі;

* Технічні відвідування французьких господарств для обміну досвідом і налагодження контактів з постачальниками товарів та послуг;

* Будівництво сучасної молочної козиної ферми «під ключ»;

* Досвід виробництва козиного молока та продуктів його переробки в Україні.

Семінар відбудеться 10 лютого у павільйоні №1, конференц-залі № 4

Організатор: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Для професіоналів плодоовочевого сектору відбудеться VII Голландсько-український агробізнес-форум: «Як досягти рентабельності картоплярства в нинішніх економічних реаліях».

Організатори форуму: Посольство Королівства Нідерланди в Україні; асоціація «Український клуб аграрного бізнесу»; агентство «AgriEvent»; ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Міжнародні виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика» – це чудова бізнес-платформа для плідної роботи, розширення клієнтської бази та встановлення нових бізнес-контактів. Виставки представлять останні доробки провідних компаній сільськогосподарської галузі. У кожного відвідувача виставок буде чудова нагода поспілкуватися зі спеціалістами галузі, а також отримати кваліфіковану консультацію з профільних питань.

Офіційне відкриття міжнародних виставок «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика» відбудеться 10 лютого 2016 об 11:00, у павільйоні №, 1 ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2 Б).

Вхід для відвідувачів безкоштовний за умови реєстрації на сайті: http://www.invitation.kiev.ua/.

Час роботи виставок:

10-12 лютого – з 9:00 до 17:00 (вхід для відвідувачів до 16:30).

Додаткова інформація на сайтах: www.grainexpo.com.ua, www.animal-show.kiev.ua і www.freshexpo.kiev.ua або за телефонами дирекції: (044) 490-64-69 та (044) 461-93-68.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика