Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

«АГРО ПАРТЕКС»: вдалий дебют відомої компанії на АГРО-2015

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 5 2015 > Червень > 22 Агро-новини; , , , , .
Постійна адреса.

Запасні частини – це те, чим компанія «АГРО ПАРТЕКС» займається протягом 10 років, а тому, маючи досвід, може допомогти у вирішенні питань, пов’язаних з постачанням якісної продукції.

Компанія пропонує запасні частини до ґрунтообробної техніки та сівалок HORSCH, GREGOIRE BESSON, LEMKEN, RABE, MASSEY FERGUSON, Vogel&Noot, Kverneland,Razol, Borgualt, KINZE, кормозбиральної та сінозаготівельної техніки, запасні частини до тракторів та комбайнів FENDT, CLAAS, JOHN DEERE, DEUTZ, CASE, NEW HOLLAND , карданні вали WALTERSCHEID, MAGDALENA, підшипники SKF, FAG, болти, гайки UNIBOLT та інше кріплення згідно DIN-норм, циліндро-поршньові групи двигуна Kolbenscmidt, фільтри MANN-HUMMEL, HENGST та рукави високого тиску.

«Особливістю і гордістю нашої компанії є те, що ми виступаємо єдиними в Україні дистриб’юторами компанії Agri Carb (Франція), яка вже більше 30 років займається виробництвом робочих органів для імпортної ґрунтообробної техніки. Унікальність цих запчастин в тому, що вони посилені карбідом вольфраму. Agri Carb замикає повний цикл виробництва – починаючи від видобутку карбіду вольфраму, виготовлення пластин і напайки їх на робочі органи, також власного виробництва», – розповідає директор компанії «АГРО ПАРТЕКС» Едуард Очеретний.

Цього року компанія «АГРО ПАРТЕКС» вперше взяла участь у виставці АГРО, але дебют в найбільшій події аграрної сфери нашої країни вибраний невипадково: запчастини Agri Carb представлені на українському ринку більше 2 років і вже знайомі сільгоспвиробникам. І ті, хто спробував запчастини Agri Carb, більше ніколи не повертаються до старих аналогів.

У чому ж секрет такого способу обробки?

Великі французькі виробники зношуваних деталей з карбідом вольфраму одностайно підкреслюють переваги цього матеріалу для сільського господарства. Як головний аргумент вони, звичайно, називають практично десятиразове збільшення терміну служби деталей. Президент компанії Agri Сarb Ліонель Кюрта вважає, що «деталь з карбідом вольфраму може обробити в 4-10 разів більше площ в порівнянні з оригінальною сталевою деталлю або аналогом, залежно від типа оброблюваного ґрунту і вживаної техніки». «Якщо розглядати всі знаряддя для обробки ґрунту в сукупності, можна сказати, що деталь з карбідом обробить в середньому в шість разів більше площ», — відзначає, у свою чергу, керівник компанії Agri France Carbure Франсіс Желле.

Це перша перевага дозволяє поліпшити ще два показники. По-перше, скоротити загальні витрати на технічне обслуговування. Директор компанії ADI Carbures Тьеррі Давид підкреслює, що «при використанні деталей з карбідом витрати на сталеві деталі знижуються в 2,5-3 рази. Хоча деталі з карбідом вольфраму при покупці стоять дорожче, враховуючи термін служби, чаша вагів схиляється на їх користь!» По-друге, як відзначають представники галузі, зберігаються оригінальні розміри робочих органів. Їх форма і розташування карбідних пластин забезпечують постійну глибину і, відповідно, стабільнішу якість обробки. Нарешті, триваліший термін служби дозволяє господарствам економити час, оскільки деталь можна замінювати в шість разів рідше.

Що стосується недоліків, Франсіс Желле відзначає, що певні проблеми з поломкою пластин помічалися в період, коли карбід вольфраму лише почали пропонувати для сільськогосподарської техніки. «На початковому етапі пластини, випущені в продаж, не були розраховані на всі типи ґрунту, – пояснює він. – На кам’янистому ґрунті інколи траплялися пошкодження. Сьогодні, завдяки досвіду фахівців галузі, випадків повернення виробів у зв’язку з поломкою пластин практично не буває».

Компанія Agri France Carbure провела порівняльний аналіз різниці в ціні на користь карбіду вольфраму. У прикладі термін служби деталей з карбідом вольфраму у вісім разів перевищує термін служби звичайних деталей. Порівняння виконане для культиватора Vibroflex з 21 зубцем. У першому випадку культиватор використовується із звичайними лемешами, і їх термін служби закінчується після обробки 50 га з одним переворотом лемешів. При використанні деталей з карбідом заміна лемешів була проведена після обробки 400 га. Результати представлені у таблиці:

6

Щоб отримати каталог компанії «АГРО ПАРТЕКС»,

замовити необхідну вам деталь або поставити питання,

звертайтесь за тел. (098) 694 26 61

www.agropartex.com.ua

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика