Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Агрохолдинг Креатив виявився фінансовою пірамідою

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 0000060900-agroholding-kreativ 2015 > Листопад > 24 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Агрохолдинг Креатив був фінансовою пірамідою. До такого висновку прийшли нові власники агрокомпанії Креатив після завершення аудиту.

Однак нові акціонери мають намір відродити компанію. Один з нових акціонерів Рисбек Токтомушев зазначив, що аудит показав величезні недостачі і серйозні проблеми з фінансовою документацією за минулі періоди. Аудитори говорять про фальсифікації фінансової звітності, яка подавалася в банки при отриманні кредитів.

Також мова йде про те, що частина кредитних грошей була витрачена не за призначенням. В інтерв’ю йдеться про кримінальну справу, яку було ініційовано за фактом підробки фінансової звітності для банків. Нові акціонери не дають прогнозів про параметри реструктуризації банківського боргу. Також поки незрозуміло як вплине на реструктуризацію факт фальсифікації фінансової звітності за минулі періоди. Безсумнівно, що новій команді чекає дуже важкий шлях. Адже мова йде про борг в 535 млн. Дол., з яких близько 400 млн. припадає на українські держбанки.

Нагадаємо, що в серпні 2015 відбулася зміна акціонерів і менеджменту групи компаній Креатив. Новими власниками є Артур Гранц, Рисбек Токтомушев і група приватних інвесторів.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика