Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Аналітики прогнозують зростання попиту на українську кукурудзу на світовій арені

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com kukuruza-23 2014 > Грудень > 03 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Ціна на українську кукурудзу на світовій арені підвищилася.

Головною причиною подорожчання є підвищений інтерес з боку країн-імпортерів. За підсумками звітного тижня з України було вивезено 458,6 тисяч тонн кукурудзи в Китай, Ізраїль і Південну Корею.

«Ще одним фактором, який вплинув на ціну кукурудзи, стало підвищення світових цін на дану зернову. На базисі FOB українська кукурудза минулого тижня продавалася за цінами в діапазоні від 177 дол/т до 186 дол/т», — повідомляють аналітики.
На внутрішньому ринку експортно-орієнтовані компанії за підсумками тижня підвищили мінімальні закупівельні ціни — до 2330 грн/т. У той час максимальні ціни залишилися колишніми — 2400 грн/т.

«Переробні підприємства створювали активний попит на зернову. За підсумками тижня мінімально підвищилися максимальні закупівельні ціни — до 2300 грн/т, мінімальні ціни залишилися на колишньому рівні — 2150 грн/т. Аграрії минулого тижня не переглядали відпускні ціни, їх діапазон залишився колишнім — 1950-2450 грн/т».

Аналітики кажуть: станом на сьогодні ціна кукурудзи на світовому ринку залежить від темпів експортних продажів. Інтеграція коливань світових цін відбувається дуже швидко через високі темпи експорту з країни. Враховуючи активне зростання цін на французьку кукурудзу, можна припускати, що вже з наступного тижня її ціна перевищить українську, і це підвищить попит на нашу зернову. На наступному тижні в Україні очікується незначне зростання ціни в 2-3 дол/т.

Підвищення внутрішньої ціни в національній валюті за рахунок девальвації виключається, оскільки ціна повністю інтегрувала до доларового еквівалента. Очікується підвищення закупівельних цін переробними підприємствами на 30-50 грн/т у зв’язку з конкуренцією з експортно-орієнтованими компаніями», за інформацією agravery.com.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика