Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

АПК забезпечує 37% валютних надходжень до держбюджету України

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 1410355510_silske-gospodarstvo-3 2015 > Листопад > 16 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Сільське господарство — експортна галузь №1 в Україні, що забезпечує 14% загального обсягу ВВП.

На цьому наголосив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час аграрного телемарафону на каналі NewsOne, пише прес-служба міністерства.

За словами міністра, за 9 місяців 2015 року аграрному сектору вдалося забезпечити обсяг експорту продукції на рівні 10,4 млрд дол. Це становить 37% валютних надходжень від експорту всіх товарів.

Міністр також нагадав, що незалежні експерти з VoxUkraine на минулому тижні включили Міністерство аграрної політики та продовольства України у трійку лідерів по ефективності впровадження реформ, а згідно з опитуваннямTransparency International Ukraine АПК є найкращим по боротьбі з корупцією.

«Розуміючи, наскільки є важливим процвітання аграрної галузі для усієї економіки України, ми не збираємося збавляти оборотів роботи над реформуванням агросектору, розширенням міжнародної співпраці, залученням інвестицій до сільського господарства України», — запевнив Олексій Павленко.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика