Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Бердянський порт інвестує 116 млн грн у будівництво зернового терміналу

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 071e2931de9ce22a80f3c5cd18996148_600x1000 2015 > Листопад > 02 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Бердянський морський торговельний порт (Запорізька область, Україна) представив проект зернового терміналу на конференції «Нові проекти зернових та олійних терміналів у портах України».

Про це повідомляє Центр транспортних стратегій (ЦТС).

Передбачувана проектна потужність комплексу — близько 1 млн тонн зернових і продовольчих вантажів на рік. Передбачається підвезення вантажу як залізничним, так і автомобільним транспортом.

Нові та реконструйовані потужності розмістяться в тиловій зоні причалу №2 з глибиною акваторії біля нього 8,4 м.

Прогнозується, що обсяг перевалки зернових і продовольчих вантажів після реалізації проекту збільшиться в 1,8 рази, а максимальна ємність одноразового зберігання таких вантажів у порту — в 2,8 рази з 15 тис. тонн до майже 42 тис. тонн.

Загальна вартість проекту становить 116 млн гривень, дисконтований термін окупності — близько п’яти років. Передбачається, що проект може бути реалізований до 2018 року.

Довідка:

Бердянський морський торговельний порт — єдиний морський порт в Запорізькому регіоні України. Розташований в Північно-Східній частині Бердянської затоки Азовського моря. У порту переробляються експортно-імпортні, транзитні та каботажні вантажі.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика