Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Біологи знайшли спосіб створювати ГМО, не залишаючи «доказів»

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com gmo-300x211 2015 > Жовтень > 30 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

Склад модифікованих рослин буде мало чим відрізнятися від тих, які отримані методами традиційної селекції.
Біологи заявили про розробку нового методу створення ГМО, що дозволяє не залишати після себе «доказів». Іншими словами, склад модифікованих рослин буде мало чим відрізнятися від тих, які отримані методами традиційної селекції.
Згідно з останніми даними, отриманими від команди біотехнологів із США і Південної Кореї, їм вдалося розробити унікальний метод внесення змін в геном рослин, в результаті майже не залишаючи «доказів», що вказують на втручання на генному рівні. Отже, модифіковані рослини в основному схожі на що з’явилися в процесі селекції.
Як наголошується в Nature Biotechnology, пише Руслан Семіветров (www.vladtime.ru), подібний метод може дозволити в майбутньому отримувати продукти з потрібними властивостями, при цьому обходячи заборони на законодавчому рівні, що не допускають ввезення і реалізацію ГМО.
За своєю суттю метод являє додаток технології CRISPR, створеної всього кілька років тому з використанням в якості бази противірусного імунітету бактерій. Важлива частина, за словами вчених, представлена ​​використанням готових комплексних РНК-білків замість звичайних генетичних конструкцій.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика