Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Через бездіяльність правоохоронців держава втратила 2 тис. тонн цукру Аграрного фонду

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com a9bbdc67fa2ee5e3ce3fe453617af52e 2015 > Грудень > 02 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Зі складів Черкаської області невідомі вивезли вже близько 2 тис. тонн цукру, що належить Державній бюджетній спеціалізованій установі (ДСБУ) «Аграрний фонд».

 

Про це повідомив в.о. генерального директора підприємства Олег Липовий, передає прес-служба.

«Протягом останнього тижня  зі складів в Черкаській області вивезено вже понад 2 тис. тонн державного цукру. Представники ДСБУ «Аграрний фонд» звернулися з заявами зупинити свавілля і розкрадання державного майна до керівників Генеральної прокуратури, Служби безпеки та Міністерства внутрішніх справ», однак питання так і не вирішене і розкрадання серед білого дня продовжується», — сказав Олег Липовий.

За словами керівника ДСБУ «Аграрний фонд», з 19 листопада, коли розпочалося вивезення цукру, щодня державі завдаються збитки у розмірі 200-300 тис. грн. Кожного дня вивозиться близько 200-300 тонн цукру.

«Зараз ситуація така, що правоохоронці взагалі не втручаються в справу, незважаючи на всі наші звернення до Президента та Прем’єр-міністра, голови МВС, Генерального прокурора. Також проблема була розглянута на засіданні Комітету з питань аграрної політики Верховної Ради України. На даний момент Аграрний фонд виконав вичерпний перелік заходів для збереження державного майна та поновлення порушених прав», — зазначив Олег Липовий.

Нагадаємо, на складах в Черкаській області знаходилось на зберіганні близько 30 тис. тонн цукру ДСБУ «Аграрний фонд» загальною вартістю 300 мільйонів гривень. Перша спроба його викрадення була зроблена в липні 2015 року. Тоді прокуратура Черкаського району Черкаської області відкрила  провадження за статтею 190, частина 3, шахрайство. Однак, вже 13 листопада справа була закрита.

ДСБУ «Аграрний фонд» оскаржив це рішення прокуратури, і 25 листопада 2015 року Придніпровський районний суд міста Черкаси своєю ухвалою скасував закриття кримінального провадження. Отже, кримінальне провадження було відновлене в Єдиному реєстрі досудових рішень, однак УМВС Черкаської області та прокуратура Черкаської області не вживають ніяких заходів з розслідування справи.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика