Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Через кілька годин вирушає перший потяг до Китаю «в обхід санкцій» Росії

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 1437641671 2016 > Січень > 15 Агро-новини; , , , , .
Постійна адреса.

5 січня 2016 року о 13 год. в Іллічівському морському порту відправиться перший, демонстраційний рейс сполученням Україна — Китай. 

Як зазначив у себе на сторінці Facebook, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, експериментальний рейс дозволить доставляти українські та європейські товари до країн Середньої Азії, навіть при наявності санкційних обмежень на них з боку Москви.

«Сьогодні з Іллічівського морського порту відправляється перший експериментальний рейс за маршрутом Україна-Грузія-Азербайджан-Казахстан-Китай. Він стане новим напрямом «Шовкового шляху» і альтернативою доставки вантажів з України на ці ринки в обхід території Росії. Завдяки рішенню Уряду щодо запуску такого потяга українські та європейські товари потраплятимуть до країн Середньої Азії навіть при наявності санкційних обмежень на них з боку Москви. Російське транзитне та торговельне ембарго не завадить транспортуванню наших вантажів на ринки Середньої Азії», — наголосив він.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика