Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Держава дозволить реалізовувати на ринку дешевий цукор

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com сахар2 2015 > Серпень > 27 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Міністерством аграрної політики та продовольства України було внесено на розгляд Кабінету Міністрів України проект Закону України «Щодо внесення змін до деяких Законів України щодо скасування мінімальних цін на цукор та цукрові буряки». 26 серпня 2015 року КМУ підтримав дану ініціативу.

Наразі законодавством України встановлено мінімальну ціну на цукор, нижче якої заборонено реалізовувати продукцію на внутрішньому ринку. Так, якщо власник цукру реалізує цукор за цінами, що нижчі від визначеної мінімальної ціни, то з нього стягується штраф у розмірі подвійної вартості цукру, реалізація якого здійснена з порушенням встановленого порядку.

“Мінагрополітики України запропонувало скасувати такий механізм контролю за ринком цукру. Для споживача це означає, що держава дозволить реалізовувати на ринку дешевий цукор. При цьому, ця норма не вплине на зростання цін на солодкий продукт, оскільки спрямована на контроль нижнього рівня цін. Для підприємств скасування даної норми означатиме розвиток конкуренції, оскільки цукрові заводи отримають стимул для здешевлення своєї продукції”, – наголосив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Мінагрополітики пропонує внести відповідні зміни до Закону України “Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру” та Закону України “Про державне регулювання імпорту сільськогосподарської продукції”, передає прес-служба Мінагрополітики.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика