Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Держпродспоживслужба запрацює відразу після схвалення ВР питання про фінансування

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com uacrisisorg-404 2016 > Лютий > 26 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів запрацює відразу ж після схвалення бюджету Врховною Радою
Про це повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.
«Розраховуємо, таке рішення буде прийнято у стислі терміни. Уже в першій половині березня нова Служба повноцінно запрацює як на рівні центрального апарату, так і на регіональному рівні», – наголосив Володимир Лапа.
Він пояснив, що зараз велика увага зосереджена на формуванні кадрового складу нової Служби, в першу чергу, керівного на рівні областей і районів.
«На першому етапі керівники в регіонах призначатимуться виключно у статусі виконуючих обов’язки. Але згодом обов’язково будуть оголошені конкурси для заміщення цих вакансій уже на постійній основі, – наголосив Голова Держпродспоживслужби.
Відповідно до законодавства робота у новоствореній Службі пропонуватиметься в першу чергу працівникам тих органів, які реорганізуються або ліквідуються: «Очевидно Держпродспоживслужба все ж таки потребуватиме певного підсилення кадрового складу. Але такі рішення прийматимуться після об’єднання органів, які ліквідуються і реорганізуються, в нову Службу».

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика