Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Держземагентство Запорізької області надає населенню адміністративні послуги

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 1 2015 > Січень > 13 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

З 1 січня 2015 року Держземагентство у Запорізькій області офіційно розпочало надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин через місцеві (5 міських та 20 районних) Центри надання адміністративних послуг (ЦНаПи) при районних державних адміністраціях та місцевих радах.

Саме такі вимоги щодо терміну початку надання адмінпослуг через ЦНаПи визначені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 №523-р «Про деякі питання надання адміністративних послуг».

Однак фактично надання адмінпослуг в сфері земельних відносин Запорізького регіону через ЦНаПи в переважній більшості районів та обласному центрі розпочалося ще з середини грудня минулого року, тобто, навіть, з випередженням встановленого законодавством терміну. Причому представники територіальних підрозділів Держземагентства на місцях зробили все необхідне для налагодження якісного та комфортного обслуговування громадян.

До переліку адміністративних послуг, що надаються органами Держземагентства через Центри надання адміністративних послуг належать:

1. Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.

2. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку.

3. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу.

4. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу.

5. Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу.

6. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу.

7. Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу.
8. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі:
1) витягу з Державного земельного кадастру про:
– землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць;
– обмеження у використанні земель;
– земельну ділянку;
2) довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території);
3) викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації.

9. Видача довідки про:
1) наявність та розмір земельної частки (паю);
2) наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).

10. Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою.

11. Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями.

12. Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

13. Видача рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у державній власності.

14. Видачу рішення про продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

– Надання адмінпослуг через ЦНаПи дозволить зменшити, а в більшості випадків, взагалі унеможливить дію корупційних схем в органах влади. Сьогодні вже немає необхідності спеціально їздити до Держземагентства за отриманням тієї чи іншої послуги, всі вони надаються в одному місці – у відповідному центрі адміністративних послуг. Інформація про всі послуги відкрита і загальнодоступна широкому загалу. Ці переваги роблять запроваджену систему більш зручною для населення, – зазначає в.о. начальника Головного управління Держземагентства у Запорізькій області Олександр Євграфов.

Шановні громадяни!

Окремо звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до наказу Держземагентства України від 25.12.2014 №435 прийом документації щодо видачі рішень про передачу у власність, надання у постійне користування та надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у державній власності здійснюється Центром надання адміністративних послуг м.Запоріжжя за адресою:

м.Запоріжжя, вул. Українська, 50.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика