Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

До 90% продовольчих товарів в Україні — вітчизняного виробництва

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com продтовары 2014 > Листопад > 21 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Україна є і надалі залишатиметься значним гравцем на міжнародному ринку продовольства.

Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка.

«Незважаючи на складні умови, в яких опинилася наша держава внаслідок окупації Кримського півострова, а також спалаху сепаратистських настроїв у східних регіонах, який, за підтримки сусідньої країни, перетворився на зону запеклих бойових дій, Україна є і залишатиметься потужним гравцем світового ринку продовольства», — сказав Ігор Швайка, зазначивши, що понад чверть загального обсягу експорту країни становить саме аграрна продукція.

За словами міністра аграрної політики та продовольства України, агропромисловий комплекс генерує суттєву частку ВВП – понад 8% – та забезпечує робочими місцями 15% зайнятого населення. До 90% продовольчих товарів в Україні — вітчизняного виробництва.

У харчовій промисловості можна відзначити зростання промислового виробництва.

«Аналізуючи статистичні дані за останні 10 років, можна відзначити, що в Україні існує стабільна тенденція до зростання різноманіття продуктів “споживчого кошику”, а отже, і збалансованого харчування. Разом з тим, неповноцінне харчування у всіх його формах є ключовою проблемою як у світі, так і в Україні. Зі свого боку Мінагрополітики вживає заходів щодо більш ефективного використання сільськогосподарського потенціалу нашої держави і подальшого збільшення виробництва продовольства», — зазначив міністр Ігор Швайка.

Головною метою державної аграрної політики є якісне реформування системоутворюючих галузей агропромислового комплексу.

«Україна налаштована і готова до активної, розширеної і взаємовигідної інтеграції до світового продовольчого ринку», — цитує міністра agravery.com.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика