Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Допомога населенню за утримання поголів’я молодняку ВРХ виплачується не в повному обсязі

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com v-azerbaydzhane-virus-zarazil-176-tyisyach-golov-krupnogo-rogatogo-skota 2014 > Вересень > 26 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

Під час селекторної наради заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олег Ніколенко повідомив про стан реалізації програми «Державна підтримка галузі тваринництва», відповідно до якої населенню виплачуються кошти за утримання та збереження поголів’я молодняку великої рогатої худоби, а також за придбання установок індивідуального доїння корів.

Так, із 13,3 млн. грн, які торік були нараховані області, фактично виплачено 10,6 млн. грн, а 2,7 млн. грн – кредиторська заборгованість.

Серед територій, які ще не приступили до виплати, – Василівський (294 тис. грн), Куйбишевський (288 тис. грн), Запорізький (140 тис. грн), Розівський (122 тис. грн) райони.

Також значні суми державної допомоги населенню залишаються не виплаченими у Приазовському (662 тис. грн) та Бердянському (533 тис. грн) районах.

– Питання виплати населенню державної допомоги за утримання та збереження поголів’я молодняку великої рогатої худоби, а також придбання установок індивідуального доїння керівники райдержадміністрацій мають взяти на особистий контроль, – підкреслив Олег Ніколенко.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика