Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Експерти прогнозують Україні зростання виробництва молока

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com молочка 2014 > Листопад > 28 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Зростання експорту молочної продукції додасть 4,4%, а споживання молочної продукції за підсумками року досягне 229 кг на рік, проти нинішніх 150.

Союз молочних підприємств прогнозує зростання виробництва молока в Україні на 3,7% до 8,4 млн тонн в 2015 році.

Згідно з інформацією, представленою головою ради директорів Союзу молочних підприємств Вадимом Чагаровським, зростання очікується в основному за рахунок нарощування виробництва великими фермерськими господарствами.

Він уточнив, що за офіційними прогнозами державних органів, виробництво молока в 2015 році зросте на 2% до 11,6 млн тонн. Різницю в прогнозах експерт пояснив завищеними даними Держстату з виробництва молока домашніми господарствами.

Союз молочних підприємств прогнозує скорочення надходжень молочної сировини для промислового виробництва на 1,5% до 5,230 млн тонн. При цьому експорт молочної продукції зросте на 4,4% до 1,2 млн тонн, а споживання молочної продукції за підсумками року зросте з 150 кг до 229 кг на рік.

Вадим Чагаровський зазначив, що за підсумками дев’яти місяців Україна отримала непогані результати по експорту молочної продукції, але в цілому по року ситуація буде нестабільною у зв’язку із забороною Росії поставок української продукції.

«У 2015 році відбудеться стабілізація виробництва сиру. 2015 порівняно з 2014 роком повинен бути більш успішним для молочної галузі», — сказав експерт.

За його словами, Україна продовжує нарощувати поставки молочної продукції в Білорусь і Казахстан, а також диверсифікує ринки реалізації за рахунок інших країн.

Пан Чагаровський прогнозує в 2015 році поглинання великими переробниками дрібних виробників. Він також зазначив, що програму по закупкам сухого молока і масла Аграрним фондом не вдалося здійснити, тому що цьому перешкоджали чиновники з Аграрного фонду.

Він також уточнив, що в 2015 році в Європейському Союзі буде відмінено квотування виробництво сирого молока, що може вплинути на обсяги імпорту європейської молочної продукції.

Як повідомлялося раныше з посиланням на дані Держстату, за 10 місяців 2014 Україна наростила виробництво молока на 0,7% до 9,78 млн тонн, в 2013 році – виробництво молока оцінювалося в 11,5 млн тонн, нагадує agravery.com.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика