Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

«Грейнактив-С» – гарантія високого врожаю та якості продукції

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 3ф 2015 > Березень > 31 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

Новий вітчизняний регулятор росту рослин «Грейнактив-С» – синтетичний препарат для передпосівної обробки насіння та обприскування вегетуючих рослин. Використання препарату легко узгоджується із системою агротехнічних заходів при вирощуванні сільськогосподарських культур і не потребує додаткових витрат.

ГрейнАктив-С зручний та безпечний при використанні (4 клас небезпеки – безпечні речовини), робота з ним не вимагає спеціальних захисних засобів. Препарат екологічно безпечний, упродовж сезону він розпадається в ґрунті. Діюча речовина препарату – добре розчинена у воді біологічно активна органічна сполука, структура якої близька до структури білкової речовини.

3«Грейнактив-С»:

  • активує ріст та розвиток рослин
  • підвищує стійкість до стресових факторів (приморозків, посухи, пестицидів)
  • збільшує захисний потенціал рослин
  • активує розвиток азотофіксуючих бактерій у ґрунті
  • відсутній ефект звикання до препарату, тривале застосування препарату на одних й тих самих полях значно знижує рівень небезпеки ураження рослин хворобами

«ГрейнАктив-С» дозволений до застосування в Україні як регулятор росту рослин і використовується для передпосівної обробки насіння зернових, зернобобових, олійних, овочевих, баштанних, технічних культур і так далі, та обприскування по зеленій масі у різних фазах розвитку сільськогосподарських рослин.

2

Фундаментальні дослідження довели високу економічну ефективність застосування препарату «ГрейнАктив-С» як на стадії вирощування, так і на стадії збирання та зберігання урожаю. Його застосування забезпечує значне підвищення врожайності і якості сільгосппродукції, при цьому використання препарату дозволяє істотно понизити норми витрати пестицидів і агрохімікатів, у тому числі макро- й мікродобрив. Технології застосування препарату перевірені цілим рядом наукових установ НААН України упродовж тривалого періоду часу. Наукові роботи не припиняються і зараз. Результати однієї з таких робіт, проведених Кіровоградською ДСГДС в сезоні 2014 року, ми пропонуємо увазі виробників сої і зернових культур.

Результати впливу препарату на врожайність сої приведені в таблиці №1.

1

 

Вищий рівень врожаю 2,02 т/га або приріст до контролю 0,31 т/га (18,1 %) отримали у варіанті передпосівної обробки насіння препаратом ГрейнАктив-С у поєднанні з обприскуванням рослин у фазі бутонізації препаратом ГрейнАктив-С.

Також проводилось дослідження урожайності озимих та ярових сортів пшениці та ячменю на товарних полях, результати яких приведені в таблиці №2.

12

За результатами досліджень стало зрозумілим, що регулятор росту ГрейнАктив-С позитивно впливає на ріст і розвиток рослин, підвищує стійкість рослин ячменю ярого та сої до стресових умов вирощування, позначається на формуванні елементів індивідуальної продуктивності та кінцевій врожайності досліджуваних культур.

Запитайте у виробника!

ПП «ФІАНІС-Т» Україна, м. Дніпропетровськ, ж/м Тополя-2, 2/1/46.

Тел. (098) 448 51 08, (066) 590 89 15,
(067) 568 11 72, (056) 786 20 06

nikitina_le@ukr.net

ayarand@mail.ru

grainactiv@gmail.com

www.agro-lider.com

 

 

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика