Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Ґрунти України зберуть в єдину базу

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com precisionag-300x199 2016 > Квітень > 11 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

Інститут охорони грунтів України працює над створенням єдиної уніфікованої бази даних про стан ґрунтів.

Про це заявив директор ДУ «Госгрунтохрана» Ігор Яцук, повідомила 6 квітня прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Він зазначив, що за результатами обстеження землекористувачу або землевласнику на кожну земельну ділянку видається агрохімічний паспорт, в якому фіксуються фактичні показники родючості грунту. Зазначений документ є основою для державного контролю за використанням земель, і на підставі цих даних формується єдина база.
Також він поінформував, що спільно з Інститутом космічних досліджень Інститут охорони грунтів реалізував проект по розробці геопортала «Родючість ґрунтів». «Ми намагалися поєднати можливості сучасних геоінформаційних технологій, дистанційного зондування, дані про стан грунтів для вирішення питань охорони грунтів і підвищення їх родючості. Інститут співпрацює з FAO і Європейським союзом у сфері визначенні територій, придатних для вирощування екологічно безпечної продукції, поліпшення навколишнього середовища, підтримки політики регіонального розвитку України », – повідомив Яцук.
Крім того наголошується, що в 2016 р інститут планує провести обстеження сільськогосподарських угідь на площі 2,2 млн. Га з відбором 202 тис. Зразків ґрунту і провести в них 1,2 млн. Аналізів з видачею землекористувачам 55,3 тис. Паспортів.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика