Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

IX спеціалізована виставка «АгроТехніка-2016» у Львові запрошує

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com agr 2015 > Листопад > 17 Анонс.
Постійна адреса.

Час проведення: 2–4 березня 2016 р.

Місце проведення: Арена Львів, вул. Стрийська, 199, м. Львів.

Організатор: ТОВ «Експольвів», (032) 244-18-88 (багатоканальний).

Компанія «ЕКСПОЛЬВІВ» запрошує взяти участь у IX спеціалізованій виставці «АгроТехніка-2016», що є єдиною виставкою такої тематики у західному регіоні України і відбуватиметься у Львові 2–4 березня 2016 р., у приміщенні «Арена Львів», вул. Стрийська,199.

«Арена Львів» – найсучасніший та один з найновіших у Європі стадіонів. Комфортна та прекрасна спортивна споруда з розвиненою інфраструктурою збудована спеціально до чемпіонату Євро-2012. Як приміщення, так і навколишня територія стадіону володіють надзвичайно великим потенціалом для проведення цієї виставки, а величезні паркувальні площі навколо стадіону здатні розмістити масшабну зовнішню експозицію с/г техніки.

Основна мета проведення весняної виставки – надання можливості місцевим сільгоспвиробникам, фермерам вибрати та придбати техніку, запчастини та комплектуючі на початку посівної кампанії. Агровиставка у Львові допоможе керівникам сільгосппідприємств та фермерських господарств розібратись в різноманітті сільгосптехніки, наочно оцінити пропозиції, проаналізувати можливості, співвідношення якості і ціни.

 

Тематичні розділи виставки:

1. СІЛЬГОСПТЕХНІКА, обладнання, комплектуючі, запчастини, сервіс

2. ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТВАРИННИЦТВА та переробки біомаси

3. ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН, ДОБРИВА, НАСІННЯ

4. СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ПРОЕКТИ У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ.

 

Учасники виставки – виробники та продавці сільгосптехніки, обладнання, запчастин, засобів захисту, добрива та насіння з різних областей України.

 

Відвідувачі виставки – фермери, керівники сільгосппідприємств, агрофірм, агромагазинів, дачники, городники західного регіону України.

 

Увага! Формується програма роботи супутніх заходів під час роботи виставки. Просимо зголошуватися з темами семінарів та презентацій до 1 лютого 2016 року!

 

Детальна інформація про проект та архів заходів на сайті: http://agt.expolviv.ua

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика