Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Канадські виробники постачатимуть свою продукцію до України – Павленко

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com proekt_ukrainy_canady 2016 > Січень > 14 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

«За результатами проведеного фахівцями Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України аудиту канадських підприємств-виробників м’яса свинини та яловичини, у вересні минулого року 15 підприємств отримали право постачати свою продукцію на територію України.

В тому числі три підприємства по виробництву яловичини та 12 по виробництву свинини», –  зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

З переліком зазначених підприємств можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держветфітослужби vet.gov.ua (розділ “Проінспектовані підприємства”).

Україна дозволила експорт свинини будь-якого канадського федерально-зареєстрованого підприємства, який відповідає критеріям сертифікації. Після успішної інспекції у вересні 2015 року кількість підприємств, які мають право експорту в Україну, досягла 27.

Наразі триває процес узгодження та підписання двостороннього додатку до сертифікату, яким буде встановлено умови визнання еквівалентності систем контролю за безпечністю харчових продуктів в Канаді та Україні. Дана процедура надасть можливість Канадській стороні сертифікувати свої підприємства для експорту м’яса свинини та яловичини до України без проведення українськими інспекторами аудиту кожного підприємства.

Разом з тим Україна, відповідно до міжнародного законодавства, залишає за собою право на проведення вибіркових аудитів підприємств-імпортерів.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика