Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Китай підтримає Транскаспійський маршрут в обхід Росії

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 83-1 2016 > Січень > 26 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Китай підтримує маршрути, що виникли через заборону Росії на транзит товарів.

Про це повідомляє «ТАСС».

Китай підтримує пропозицію України про створення Транскаспійського транспортного шляху з КНР в Європу в обхід Росії, сказала офіційний представник МЗС КНР Хуа Чуньін.

«Що стосується пропозиції української сторони та низки інших країн про прокладення нового транспортного маршруту, Китай також його підтримує», — зауважила представника МЗС КНР.

При цьому Хуа Чуньін відмітила важливе значення для розвитку Економічного пояса Шовкового шляху вже існуючих вантажних залізничних маршрутів з Китаю до Європи «на базі Транссибірської магістралі і нового євроазіатського трансконтинентального моста».

Після того, як Росія з 1 січня 2016 року повністю перекрила транзит українських товарів у країни Азії, 15 січня з Іллічівська відправився перший експериментальний контейнерний поїзд за маршрутом Україна — Грузія — Азербайджан — Казахстан — Китай. Цей маршрут буде більш економічно вигідним, ніж відправка товарів через Росію, крім того він буде більш швидким, якби товар відправлявся в порти Китаю морським шляхом.

22 січня президент України та Азербайджану Петро Порошенко та Ільхам Алієв на зустрічі в Давосі домовилися продовжувати співробітництво в рамках розвитку транзитного сполучення за маршрутом Україна — Грузія — Азербайджан — Казахстан — Китай.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика