Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Китай вперше за 13 років знизить площі сівби кукурудзи

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 8-4_4.640 2016 > Травень > 10 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Китай спрогнозував, що площа сівби кукурудзи в країні впаде більше ніж на мільйон гектарів в цьому році, що є першим зниженням за останні 13 років. Світові зернові ринки готуються до наслідків найбільших сільськогосподарських реформ Пекіна за десять років.

Китай повідомив в березні, що завершить свою програму накопичення запасів кукурудзи, яка завищила внутрішні ціни і привела до імпорту дешевших замінників, таких як сорго і суха послеспиртова барда.

Програма, відповідно до якої великі обсяги закуповували за фіксованими цінами, була розроблена, щоб підтримати доходи в сільській місцевості, але вона привела до великого обсягу запасів, який необхідно продати.

У Китаї близько 250 млн тонн кукурудзи, і ринки уважно спостерігають, як він планує від них позбавлятися.

Під час процесу реформи, і оскільки ринок кукурудзи змінюється, необхідно гарантувати, щоб фермери зберегли впевненість в зростанні і в той же час заохочувати їх переходити на виробництво інших культур в неоптимальних областях, заявив представник сільського господарства країни.

Китай планує зменшити площу сівби кукурудзи в цьому році на 1,33 млн гектарів.

Підтримка Китаєм кукурудзи призвела до того, що область її культивування досягла 37 млн ​​га в минулому році в порівнянні з 23 млн га в 2001 році, згідно з даними Міністерства сільського господарства США.

Після того, як уряд вирішив, що більше не буде купувати кукурудзу за штучно завищеними цінами, фермери в Китаї, за прогнозами, перейдуть на виробництво інших культур, включаючи сою.

Однак міністерство прогнозувало в минулому місяці, що імпорт сої досягне 82,28 млн т в 2016 році навіть при тому, що в цьому році очікується збільшення площі виробництва на 400 000 га.

Зміна політики вселила страх у зовнішні ринки, що Китай буде експортувати надлишок кукурудзи.

Існує велика ймовірність експорту кукурудзи з Китаю, оскільки внутрішні ціни можуть впасти до рівня світового ринку, повідомили сінгапурські трейдери.

Однак деякі китайські спостерігачі стурбовані, що скорочення внутрішнього виробництва може в кінцевому рахунку означати, що країна збільшила свою залежність від імпорту.

Чиновник міністерства сільського господарства повідомив, що кукурудза навряд чи піде таким же шляхом, як соя, де більше 80% попиту задовольняється імпортом, безпека пропозиції внутрішньої кукурудзи все ще в пріоритеті.

Виробництво кукурудзи в Китаї підвищилося більше ніж на 108 млн тонн за останні 12 років, і країна продовжувала накладати щорічну квоту на імпорт в 7,2 млн тонн.

Недавній прогноз Міністерства сільського господарства показав, що виробництво кукурудзи в 2016 році, як очікували, знизиться на 4,2% до 215,17 млн ​​т. На виробництво також вплине погана погода в регіонах виробництва на північному сході, а також повені на півдні.

Хоча виробництво може впасти до 205,67 млн ​​т до кінця 2020 року, споживання прогнозують на рівні 221,92 млн тонн, а різниця буде заповнена запасами, а не імпортом.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика