Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Китайці зацікавились будівництвом зернопереробних і борошномельних заводів в Україні

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 83-1 2016 > Травень > 26 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

За їх словами, така реалізація ідеї вигідна з економічної точки зору, так як Україна має дешеву робочу силу в порівнянні з Китаєм, і при цьому якісну.

Про це на брифінгу в рамках інвестиційної сесії Київської економічного форуму «Україна-Китай: Новий Шовковий шлях» повідомив віце-президент «Аньхойської зовнішньоекономічної будівельної корпорації» Чжан Чжунхуа, передає УНІАН.

«Зараз між Китаєм і Україною розвивається торгівля зерном, але, з огляду на взаємовигідні інтереси, може бути краще прямо будувати заводи з переробки зерна на території України… Якщо є бажання, китайські компанії, і не тільки ми, готові посприяти», — підкреслив Чжунхуа.

Він також зазначив, що реалізація такої ідеї вигідна з економічної точки зору, так як Україна має дешеву робочу силу в порівнянні з Китаєм, і при цьому якісну.

Нагадаємо, в 2015 році Китай став одним з найбільших імпортерів української кукурудзи і ячменю. Найбільше української кукурудзи пішло саме в Китай (18% експорту, який в цілому приніс країні 3 млрд дол). Крім того, в Китай було поставлено 17,5% українського експорту ячменю, який приніс країні в цілому 768,8 млн дол. (На першому місці Саудівська Аравія з часткою 52%).

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика