Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Мелітопольських абрикосів цього року не буде

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com Плоды_абрикоса 2015 > Травень > 05 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

За даними мелітопольських садівників, абрикоси цього року буде дуже мало.

Багато садівників помітили на вітках абрикоси темні плями, відсутність зав’язей після цвітіння. Чорні стоять, – говорять люди, напевно, померзли. Невеликі вранішні заморозки до -1-3 град., які припали на момент цвітіння абрикоси, безумовно, позначилися на зав’язі, розповідає заступник директора з наукової та інноваційної роботи Мелітопольської дослідної станції садівництва імені М.Ф. Сидоренко Олександр Расторгуєв. Але ще більше пошкодив абрикоси грибок моніліоз.

Моніліальна гнилизна ушкоджує квіти у фазі цвітіння. Через цю хворобу, яку ще називають моніліальним опіком, дерева чорніють, хворіють і можуть загинути. Цього року для монілії склалися ідеальні умови: м’яка зима, практично повна відсутність весняних заморозків, тепла і волога погода. Отже, урожай абрикос усіх сортів буде поганим. По всіх інших кісточкових прогноз був сприятливий до граду, що обрушився на Мелітополь, і тривалих дощів. Хорошому урожаю може також перешкодити жук оленка волохата, який активізувався цього року в садах Мелітополя. Цей шкідник виїдає нутрощі квітки – товкач з тичинками. Всім садівникам, що помітили оленку в саду, потрібно приступити до термінової дворазової обробки хімікатами з різницею в три дні, рекомендує ria-m.tv.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика