Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Мешканцям Запоріжжя пообіцяли стабілізацію цін на хліб

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com хлеб 2015 > Березень > 18 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

З початку року через стрімке подорожчання борошна вже тричі піднімалася ціна хліб, востаннє – з 2 березня на 2 – 5%.

На сьогодні оптово-відпускна ціна на «соціальний» хліб, тобто простої рецептури (неупакований) коливається у залежності від виробника: з борошна вищого гатунку – 7,85(Мел.ХК) – 10,31 грн / кг (ХЗ № 5); першого – 7,20 (Мел.ХК) -7,34 грн / кг (ХЗ № 5); з житньо-пшеничного борошна – 7,71 (Хліб Токмака) – 9,24 грн / кг (ХЗ № 5).

Як повідомили в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, для виробництва хліба простої рецептури запорізькі пекарі використовують борошно за такими ринковими цінами: вищого гатунку – 6,10 – 7,20 грн./кг; першого – 5,50 – 6,80 грн./кг; житнє – 3,20 – 5,00 грн./кг.

Наразі Міністерство аграрної політики і продовольства України спільно з ПАТ «Аграрний фонд» вирішує питання щодо забезпечення хлібовиробників борошном, виробленим із зерна державного інтервенційного фонду, за стабільною ціною.

Відповідну заявку на борошно в обсязі 1222 тонни подано Департаментом агропромислового розвитку ОДА. Це дозволить запорізьким підприємствам виробляти хліб простої рецептури за стабільними цінами та забезпечити доступним продуктом уразливі верстви населення, повідомляє управління у справах преси та інформації ЗОДА.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика