Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Мінагрополітики долучилося до розробки Національного стратегічного документу реформування економіки

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com украина-ес 2014 > Листопад > 10 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

Керівництво Міністерства аграрної політики та продовольства України разом з представниками інших відомств провело зустріч з Групою підтримки України Європейської Комісії щодо вироблення Стратегічного документу 2014-2017.

Урядом було запропоновано формат національного стратегічного документу реформування економіки України, а фінансування заходів для його реалізації планується європейською стороною.

Тож Мінагрополітики запропонувало три напрямки аграрного комплексу до включення в документ, а саме: надання особливого статусу сімейним фермерським господарствам та створення спрощеної системи їх реєстрації, оподаткування тощо; продовження процесу гармонізації стандартів для створення в Україні європейських норм до безпеки та якості сільгосппродукції; проведення земельної реформи.

Крім того, Мінагрополітики розробить трьохрічну багатокрокову програму, яка включатиме зазначені заходи у розширеному форматі. Також буде зроблено аналіз реформаторських кроків та ефект від зазначених заходів, інформує прес-служба Мінагрополітики.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика