Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Мінагрополітики не хоче відмовлятись від впливу на облдержадміністрації

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com full 2016 > Березень > 25 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

Позиція Мінагрополітики полягає у збереженні в структурі обласних державних адміністрацій (ОДА) департаментів агропромислового розвитку та структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку місцевих державних адміністрацій (МДА), та їх штатної чисельності. 

Про це повідомила заступник міністра аграрної політики і продовольства України — керівник апарату Інна Гребенюк, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

За її словами структурні підрозділи агропромислового розвитку обласних та районних державних адміністрацій — єдині органи виконавчої влади, які здійснюють реалізацію державної аграрної політики на місцях.

«З метою проведення єдиної державної політики у сфері забезпечення продовольчої безпеки та розвитку агропромислового виробництва Мінагрополітики звернулося до голів ОДА щодо збереження у їхній структурі департаментів агропромислового розвитку облдержадміністрації та структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку місцевих держадміністрацій, а також їх штатної чисельності», — зазначила Інна Гребенюк.

До того ж вона зазначила, що оперативна інформація, що надається підрозділами з питань агропромислового розвитку є умовою для оперативного та ефективного прийняття управлінських рішень.

При цьому Інна Гребенюк акцентувала увагу присутніх на тому, що скорочення або ліквідація підрозділів агропромислового розвитку стануть причиною втрати належного зв’язку між виконавчою владою та сільськогосподарським виробником, що не можна допустити, особливо з огляду на ту роль, яку відіграє аграрна галузь в економіці України.

Окремо Інна Гребенюк, наголосила на необхідності підтримки збереження департаментів агропромислового розвитку у Донецькій та Луганській областей, враховуючи ті складні обставини, в яких їм приводиться працювати.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика