Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Мінагрополітики очікує зниження врожаю картоплі майже на 10%

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com Taki-globalistyi-vlyubilis-v-kartoshku 2015 > Вересень > 28 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Міністерство аграрної політики й продовольства очікує зниження врожаю картоплі в 2015 році на 9,7%, або на 2,3 млн тонн до 21,4 млн тонн порівняно з 2014 роком.

Про це сказано в даних міністерства, опублікованих на сторінці міністра аграрної політики й продовольства Олексія Павленка в соціальній мережі Facebook.

«Основною причиною зниження виробництва картоплі цього року були несприятливі погодно-кліматичні умови, зокрема аномально суха погода в червні-серпні в основних регіонах її вирощування – Київська, Житомирська, Волинська, Вінницька, Рівненська й Житомирська області», — написав міністр.

Разом з тим, з його слів, українські аграрії вирощують картоплі майже в 3,5 рази більше, ніж споживають.

За попередніми даними міністерства, цього року планується отримати врожай картоплі у всіх категоріях господарств 21,4 млн тонн при фонді споживання в 6,3 млн тонн, або 147 кг на людину.

Павленко зазначив, що 98% (20,9 млн тонн) картоплі вирощується в господарствах населення.

Він також уточнив, що станом на 21 вересня вже зібрано близько 18,5 млн тонн картоплі із площі 1,17 млн га (91% від прогнозу), середня врожайність становила 158 ц/га.

За даними Мінагрополітики, в 2014 році врожай картоплі становив 23,7 млн тонн.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика