Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Мінагрополітики вдосконалює законодавство для покращення розвитку сільських територій

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com село 2014 > Листопад > 07 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

Фахівцями Міністерства аграрної політики та продовольства України у поточному році проведено дослідження та розроблена низка законопроектів задля забезпечення стабільного соціально-економічного розвитку сільських територій.

Так, для створення належних умов із забезпечення легалізації та введення в правове поле діяльності особистих селянських господарств як повноправних учасників аграрного ринку, наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України створено міжвідомчу робочу групу з питань розвитку малих форм господарювання на селі.

Зокрема, членами робочої групи розроблено проекти Законів України «Про внесення змін до Закону України «Про фермерське господарство» (в частині щодо створення та діяльності сімейних фермерських господарств)» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо стимулювання розвитку сімейних фермерських господарств)». Найближчим часом планується винести на громадське обговорення остаточні варіанти змін до законодавства, інформує прес-служба Мінагрополітики

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика