Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Мінекономрозвитку пропонує відмовитися від державного регулювання цін

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com хлеб-молоко 2015 > Серпень > 13 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

Міністерство економічного розвитку України в рамках скорочення адміністративного впливу на ринок пропонує відмовитися від державного регулювання рівня цін, замінивши механізм граничним рівнем рентабельності, а також скоротити перелік продовольчих товарів соціального призначення, ціни на які регулює держава, до 11 найменувань з 16.

Про це йдеться в проекті постанови Кабінету міністрів України, розробленому Мінекономрозвитку і опублікованому 11 серпня на сайті відомства.

Згідно з проектом документа, граничні торговельні надбавки та націнки визначатимуть місцеві органи влади, а граничні норми рентабельності складуть від 2% до 15% — залежно від регіону і виду продукції. З переліку соціально значущих товарів будуть виключені продукти харчування так званого «преміум сегменту» — виготовлені за поліпшеним технологіям і з використанням спеціальної тари.

«Граничні рівні торговельних і постачальницько-збутових надбавок будуть застосовуватися на рівні не вище 15% при встановленні цін на борошно; хліб простої рецептури; хліб і хлібобулочні вироби для діабетиків; крупи гречані, вівсяні, пшоняні; цукор білий кристалічний; свинину (крім безкісткового м’яса); м’ясо курей (крім філе); молоко коров’яче питне пастеризоване з вмістом жиру до 3% (фасоване в плівку); сир з вмістом жиру до 10% (фасований у пергаментний упаковку); олія соняшникова рафінована (фасована в пластикові пляшки); яйця курячі столові 1 і 2 категорій, дитяче харчування», — йдеться в пояснювальній записці до документа, передає agravery.com.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика