Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Міністр економічного розвитку та торгівлі заявив про свою відставку

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com abromavichus 2016 > Лютий > 03 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус вирішив піти у відставку.

«У мене і моєї команди немає бажання бути ширмою для відвертої корупції або підконтрольними маріонетками для тих, хто хоче в стилі старої влади встановити контроль над державними грошима. Я не хочу їздити в Давос, розповідати їм про наші успіхи, в той час як за нашою спиною вирішуються якісь питання в інтересах окремих людей», — сказав він.

«Ці люди мають імена. І одне з цих імен я вам зараз озвучу. Це Ігор Кононенко», — додав міністр.

«Будучи представником політичної сили, яка висунула мене на посаду міністра, останнім часом він зробив дуже багато, щоб блокувати мою роботу і роботу міністерства. Спочатку підконтрольні Кононенко депутати від БПП розробили постанову про мою відставку, передали її партії “Відродження” і в підсумку передали її до Верховної Ради і ті за кілька місяців зібрали аж 18 голосів» — заявив він.

За словами Абромавичуса, Кононенко протягом року лобіював своїх людей на посаду гендиректора компанії «Укрхімтрансаміак», в якій мав свої інтереси.

«Замість того, щоб допомогти мені скинути регіонала Бондика, завів своїх людей, які в результаті спільно управляють цим підприємством», — заявив він.

Крім того, за словами міністра, підконтрольний Кононенку депутат від БПП лобіював своїх людей у «Укрзовнішінформ», підприємство порошкової металургії, Агентство з акредитації України та кілька інших підприємств.

«Кульмінацією цього кадрового свавілля і бажання повного підпорядкування потоків стало бажання мати свого заступника в Міністерстві економіки, який відповідає за “Нафтогаз” та інші державні підприємства», — додав він.

За його словами, цей кандидат два дні тому приніс повний пакет документів і оголосив себе новим заступником з команди Кононенка. Також кандидат, за словами Абромавичуса, запевнив, що його кандидатура погоджена «нагорі».

«Після цього мені надійшов дзвінок з Адміністрації президента з рекомендацією взяти цю людину, а також ще одного на посаду заступника міністра оборони. На що я відповів: «я частиною цього дерибану не буду». І попросив, щоб мене звільнили від посади», — заявив міністр.

За словами Абромавичуса, після цього Кононенко захотів заслухати доповідь міністра на фракції БПП.

«Після цього я заявив, що полегшу завдання Кононенку і його команді і подаю сам заяву про відставку», — сказав він.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика