Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

На ринку картоплі знову спостерігається зниження ціни

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com kartofel-optom 2014 > Жовтень > 08 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

Упродовж минулого тижня ціни на картоплю знизилися як на споживчому ринку, так і на ринку від виробника.

Такі дані випливають із моніторингу, проведеного Міністерством аграрної політики і продовольства.

Станом на 3 жовтня, середня ціна на картоплю на споживчому ринку зафіксувалася на позначці 3,01 грн. за кг, що за даними Мінагрополітики на 3,5% дешевше, ніж тижнем раніше.

Ціни від виробника теж відчутно знизилися, втративши за тиждень 4%. Нині вони знаходяться на рівні 2,89 грн. за кг.

І попри те, що вартість картоплі у загальному підсумку знизилася, в деяких регіонах країни її вартість упродовж останнього тижня виросла.

Зокрема, така ситуація на Запоріжжі: там упродовж звітного періоду вартість «другого хліба» додала трохи більше 1%. Сьогодні картоплю пропонують за ціною 3,84 грн. за кг. Не зазнала змін впродовж тижня ціна на картоплю й на Одещині, залишаючись і нині найвищою по Україні. Там коренеплід відпускають за ціною 4,66 грн. за кг. Дещо дешевша картопля у Донецькій області — 4,60 – та у Києві – 4,44 грн. за кг. До речі, у Києві така ціна сформувалась після часткового зниження на 3,5%.

Найдешевшою картоплею торгують на Тернопільщині — 2 грн. за кг, та Івано-Франківщині — 2,04 грн. за кг. До того ж, на Івано-Франківщині одну із найдоступніших цін на картоплю сформувало її істотне подешевшання – за тиждень одразу на 27,1%, повідомляє agravery.com.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика