Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

На Запоріжжі 100 днів без опадів знищили частину озимих

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com v-ukraine-ozimye-zernovye-vzoshli 2016 > Травень > 04 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

У Мелітопольському районі (Запорізька область) завершується посівна ярих культур — зернових, технічних. Раніше була проведена підгодівля озимих зернових, частина яких була втрачена через посушливу осінь.

Про це повідомляє Іz.com.ua.

Минулої осені близько 100 днів Мелітопольщина була без опадів, що викликало чималі побоювання у аграріїв. В результаті, втрати по озимих зернових культурах склали в межах 2% від засіяної площі в 26,6 тис. гектарів.

«Минулий рік був досить успішним для рослинництва — сільгосппідприємства зібрали 125 тисяч тонн, — уточнив голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мангул. — У цьому році таких же показників не очікуємо, проте, розраховуємо на досить хороший урожай.

Зараз в районі господарства завершують посів ярих, вони займуть площу в 37 тис. гектарів. Під соняшник відведено 18 тис. гектарів, ячмінь — до 8 тис. гектарів, сою — 4,5 тис. гектарів, горох — до 3 тис. гектарів.

«Горох — непогана культура, так як насичує ґрунт азотом, його досить рано прибирають, так що вважається, що поле під напівпаром, — додав перший заступник голови РДА Володимир Журавльов. — Після нього йде тільки озима пшениця. Також у нас аграрії вирощують і коріандр, і гірчицю, і льон — кожен шукає свою нішу».

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика