Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Наростити експорт у ЄС Україна в першу чергу зможе за рахунок продукції сільського господарства — єврокомісар з питань торгівлі

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 81290 (1) 2015 > Листопад > 11 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Україна має потенціал нав’язати конкуренцію сільськогосподарськими виробниками ЄС.

Таку думку в інтерв’ю УНІАН висловила єврокомісар з питань торгівлі Сессіль Мальмстрем напередодні візиту в Україну.

«У вас є достатньо конкурентоспроможна продукція сільського господарства. Я вважаю, що вона буде в центрі уваги», — зазначила єврокомісар.

«Звісно, завжди важко заходити на новий ринок, ви повинні бути конкурентоспроможними, і у вас повинні бути товари, які користуються попитом. Зараз ми відкриємося для більшої економічної інтеграції, прибираючи інші перешкоди і нетарифні бар’єри, що сприятиме заходженню українських товарів», — наголосила вона.

Водночас Сессіль Мальмстрем додала, що говорити про обсяги експортних поставок з України в ЄС поки зарано.

«Дуже важко робити такі прогнози, враховуючи складну ситуацію в Україні, боротьбу, яка у вас є в деяких місцях», — зазначила вона.

Нагадаймо, 12—13 листопада Україну відвідає з візитом шведський політик, європейський комісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрем. На порядку денному — зустрічі з президентом України, прем’єр-міністром, міністрами економіки та закордонних справ. Основним питанням переговорів стане запровадження з 1 січня 2016 поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика