Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Найсмачніший стенд від провідних компаній Запорізької області на АГРО-2015: БЛЕКСІ фрут компані

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90 2015 > Червень > 22 Агро-новини; , , , , .
Постійна адреса.

На інформативному барвистому стенді Запорізької області були представлені провідні компанії харчової та переробної промисловості нашого регіону. Окрім детальної інформації про кожне підприємство, всі відвідувачі мали смогу спробувати різноманітні запорізькі смаколики: молочну продукцію, хлібобулочні та кондитерські вироби, напої та, звичайно, натуральні овочі, фрукти та ягоди.

Міністр Аграрної політики та продовольства Олексій Павленко, завітавши до стенду Запорізької області, не зміг втриматись від пропозиції скуштувати полуницю, вирощену ТОВ «БЛЕКСІ фрут компані» – «запашну, ароматну, натуральну, справжню українську», – за словами високопосадовця.

15ТОВ «БЛЕКСІ фрут компані» розташоване в Приазовському агрокліматичному районі Запорізької області, на півдні України. Товариство володіє потужними можливостями виробництва плодових з високими смаковими та врожайними показниками.

Протягом 12-ти років існування підприємство займалося вирощуванням фруктів: черешні, сливи, яблук, абрикосу та суниці. Тим самим воно перетворилось у професійно-інтегроване підприємство з молодим колективом фахівців, професійних технологів-агрономів садівничої галузі та відділом менеджменту з продажу продукції на експорт та у мережі супермаркетів України.

Для подальшого розвитку підприємства керівництво ТОВ «БЛЕКСІ фрут компані» вирішило організувати промислове виробництво плодових культур, зокрема черешні, яблуні та суниці на основі німецької технології з використанням крапельного зрошення на всій площі плодових насаджень.

У квітні 2005 року на земельній ділянці площею 40 га підприємство зробило закладання експериментального саду інтенсивних насаджень черешні. Сумарний об’єм свіжої черешні становить 500 т щорічно. Після збирання черешня проходить цикл сортування, охолодження та пакування у гофрокартонні коробки.

З 2007 року підприємство почало розвивати ягідну галузь с застосуванням технології, яка дозволяє одержувати високі врожаї якісних ягід з одиниці площі при невеликих витратах праці. Щорічно підприємство засаджує біля 1000000 рослин суниці. Щорічний валовий об’єм суниці становить до 300 тонн. Після збирання суниця проходить цикл сортування, охолодження та пакування у пластикові кошики по 0,5 кг.

Для досягнення кращих результатів господарської діяльності ТОВ «БЛЕКСІ фрут компані» організувало виробництво більш якісних, конкурентоспроможних сортів яблук: Брейбурн, Гала, Голден Делішес, Фуджі, Грені Сміт та ін. Метою господарства є досягнення валового збору яблук – 10 тис. тонн щорічно. Для цього підприємство засаджує щорічно 50 га садів із застосуванням сучасної технології шпалерної опори та крапельного зрошення з можливістю внесення добрив.

Новітнім проектом 2009 року стало закладення розсадника суниці in-vitro та безвірусного матеріалу: підщепа яблунь М-9, окулянти яблуні, персика та груші, завезених з Європи.

ТОВ «БЛЕКСІ фрут компані» має також необхідні потужності для охолодження, збереження, транспортування готової продукції.

 

Звертайтесь до «БЛЕКСІ фрут компані»:

Запорізька обл., Мелітопольський район, с. Костянтинівка, вул.Фрунзе 74/2

Тел.: (0619) 44-10-95

blackseafruit@inbox.ru

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика