Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Негода негативно впливає на збір врожаю в Мелітопольському районі

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com jnuva1 2015 > Липень > 17 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

Станом на 14 липня в районі скошено 40% посівів, а минулого року в цей же період було скошено 70%. Негода не дає аграріям прискорити темпи жнив.

Хід зернозбиральної кампанії уважно відстежують керівники району. Так, голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мангул відвідав фермерське господарство «Степове 2001″ та товариство з обмеженою відповідальністю «Фрідом Фарм Терра». А голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик з робочим візитом побував в приватному підприємстві «Тера ВОМ» та в приватному підприємстві «Могучий». Під час зустрічі з аграріями районні очільники ознайомлюються з умовами праці на підприємствах та зі станом протипожежної безпеки.

— Хочу підкреслити, що керівники підприємств дуже відповідально ставляться до правил протипожежної безпеки. Кожен з них розуміє, що це, в першу чергу, запорука збереження врожаю від пожеж, тому на всіх підприємствах, які я відвідав, поля обкошені, обов’язково є запас води для гасіння полум’я, — зазначив голова райради Олександр Мордик.

Під час спілкування з аграріями була обговорена проблема, яка наразі найбільше непокоїть керівників сільгосппідприємств. Це мобілізація працівників, задіяних під час жнив. Олександр Мангул зазначив, що в цьому питанні вдається знайти порозуміння із керівництвом військкомату.

Ще одна болюча тема для сільгоспників — це ціни на зерно нового врожаю.

— Зараз усі трейдери поспішають забрати зерно як можна дешевше, хоча існують всесвітні нормативи цін, але нас до них наближати не хочуть, — зазначив директор ПП «Могучий» Микола Кишко.

Але, незважаючи на невтішну цінову політику, аграрії продовжують виконувати свої зобов’язання із виплати податків державі і забезпечення належних умов праці. На підприємстві чималу увагу приділяють створенню безпеки праці для робітників.

Наразі середня врожайність ранніх зернових на полях району складає 31,6 ц/га, а врожайність озимої пшениці 35,4 /га.

Хоча цього року літні дощі поставили під загрозу збір врожаю, аграрії сподіваються, що їм вдасться провести жнива якомога швидше. Бо від тривалості зернозбиральної кампанії залежить якість зерна, пише noviden.org.ua.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика