Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Олексій Павленко назвав головне завдання земельної реформи

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com реформа 2015 > Травень > 04 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

Головним завданням при проведенні земельної реформи має стати захист інтересів дрібних та середніх виробників і запровадження ринкових принципів взаємовідношень власників паїв з мінімальним втручанням держави.

Таку думку висловив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

«У кожного селянина має бути право прозоро зареєструвати або розірвати договір оренди, і в подальшому, за бажанням, мати можливість продати свою ділянку за справедливою ринковою ціною. Захист громадян, у тому числі від надмірного втручання держави — першочергове завдання», — сказав Міністр.

Олексій Павленко додав, що першими кроками в формуванні прозорого ринку землі має стати 7-річний мінімальний строк оренди та дієва дерегуляція. Наразі з метою спрощення умов ведення бізнесу Міністерство домоглося відміни 14 дозволів, 6 сертифікатів та ліцензій, внесено зміни в понад 50 законодавчих актів. «На кожній зустрічі фермери говорять: нам не потрібні дотації, створіть зрозумілі умови, прозорі правила реєстрації і перереєстрації та не заважайте працювати, щоби було що вирощувати, а потім продавати», — додав Міністр.

Крім того, наразі спільно зі Світовим банком та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ триває робота з наповнення електронного кадастру. «Політична воля та бажання навести лад є, тому ми дуже активно працюємо з експертами, — повідомив Олексій Павленко. — Є спільне розуміння — маємо захистити дрібного фермера і володаря землі, який сьогодні забезпечує продовольчу безпеку України», цитує прес-служба Мінагрополітики.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика