Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Олексій Павленко пообіцяв аграріям спростити ведення бізнесу

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com ministralexejpavlenkolatifundistcom-41290 2014 > Грудень > 23 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

За словами міністра, одним із ключових пріоритетів Міністерства є дерегуляція.

«Аграрна галузь вимагає суттєвих інвестицій. Але для їх залучення необхідно провести швидкі ефективні реформи. Їх очікує і бізнес, і суспільство. Насамперед ідеться про заходи з дерегуляції – спрощення процедур ведення бізнесу, зменшення кількості контрольних служб, ліцензій, дублюючих функцій», – заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

«Щільно працюємо щодо спрощення бізнес-процедур в аграрній сфері з іншими відомствами на рівні робочих груп. Ближчим часом представимо разом з іншими міністерствами низку законопроектів, пов’язаних із дерегуляцією. Документи, зокрема, передбачають зменшення кількості ліцензій, спрощення процедур з карантинними сертифікатами», – підкреслив Міністр.

«Один із наших пріоритетів – потрапити до ТОП-50 країн за легкістю ведення бізнесу. Нині Україна не входить навіть до сотні. Один з кроків до цієї мети – скорочення і оптимізація регулюючих органів», – зауважив Олексій Павленко.

Він повідомив, що планується створити Державну службу з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів за рахунок ліквідації чотирьох інших служб і делегування їх функцій новій установі.

«Наразі ретельно аналізуємо діяльність Державної санітарно-епідеміологічної служби і ветеринарної фіто-санітарної служби, а також Держінспекцій з питань захисту справ споживачів та з сільського господарства. Об’єднаємо їх в окрему службу із значно скороченими функціями», – говорить Міністр. За його словами, реструктуризація відбуватиметься за рахунок скорочення зайвих функцій та оптимізації персоналу, без залучення додаткового фінансування.

«Створимо максимально прозорий механізм аудиту та корпоративної управлінської структури. Бізнес достатньо швидко відчує позитивний ефект, оскільки заощадить кошти, які раніше витрачав на корумповану бюрократію», – цитує Олексія Павленка прес-служба Мінагрополітики.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика