Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Парламент заборонив приватизацію “Укрзалізниці”

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 1904519_html_70f24159-660x350.640 2016 > Червень > 03 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

Верховна Рада включила “Укрзалізницю” до списку заборонених до приватизації підприємств у рамках проведення корпоратизації компанії.

Верховна Рада включила Публічне акціонерне товариство “Українська залізниця” («Укрзалізниця»), створене на базі Державної адміністрації залізничного транспорту України, до списку заборонених до приватизації підприємств у рамках проведення корпоратизації компанії.

Відповідний урядовий закон №4594 «Про внесення змін до Закону України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» підтримали 250 депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Згідно з пояснювальною запискою, метою закону є збереження 100% акцій «Укрзалізниці» у державній власності і гарантування економічної безпеки країни.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян не раз зазначав, що Кабінет міністрів не має наміру приватизувати «Укрзалізницю». При цьому він повідомляв, що потенційно розглядати меться лише продаж непрофільних активів держкомпанії.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика