Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Павленко: Україна відкрита до нових напрямів аграрної співпраці зі США

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 111122 2015 > Жовтень > 27 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

“Співпраця в галузі сільського господарства є одним із найбільш важливих напрямів економічного співробітництва між Україною та США.
Системні реформи, що тривають у вітчизняному аграрному секторі є доказом для наших американських партнерів, що Україна готова до продовження надійних стосунків у АПК та відкрита до нових напрямів співпраці”, – зазначив Міністр аграрної політики та продовольства Україні Олексій Павленко під час зустрічі із Міністром торгівлі США Пенні Прітцкер у рамках її робочого візиту до Києва.
Олексій Павленко розповів про результати успішних реформ, що тривають у агросекторі. Зокрема, за даними Національної Ради реформ галузь є однією із лідируючих за реформуванням – із прогресом 80%. За офіційними даними Кабінету Міністрів України, Мінагрополітики належить до ТОП-7 Міністерств за кількістю виконаних завдань зазначених у Програмі діяльності Уряду.
Як повідомив Міністр, суттєвими є досягнення Мінагрополітики у антикорупційній боротьбі, дерегуляції аграрного сектору, диверсифікації експортних напрямків. Важливим напрямом аграрної політики Міністерства залишається підтримка малих та середніх агровиробників.
“Ми вдячні Уряду та громадським організаціям Сполучених Штатів за підтримку агросектору України, який зараз особливо потребує інвестицій для розвитку. Зокрема, програмою USAID було виділено 3.2 млн доларів США на підтримку малого та середнього агробізнесу в Україні. Мінагрополітики готове представити низку привабливих напрямів аграрного сектору, що заслуговують на увагу американських інвесторів та гарантувати сприятливі умови для їх роботи в Україні», – наголосив Олексій Павленко.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика