Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Презентація першої агро-експедиції журналу “Аграрний бюлетень” “Врожай-2015”

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 1 2015 > Жовтень > 16 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

8 жовтня у запорізькому виставковому комплексі «Козак-Палац» відбулося відкриття АгроІнвест Форуму, в рамках якого відбулась презентація нового проекту – «Аграрна експедиція «Врожай-2015».

За словами ініціатора проекту «Аграрний бюлетень» депутата Запорізького обласної ради Сергія Грачова, головною задачею та метою «Аграрної експедиції» є створення каналу комунікації від аграріїв до влади і до людей які не мають відношення до аграріїв.

«На сьогоднішній день роль аграріїв у владі майже не представлена, є спроби від влади погіршити умови ведення сільського господарства. У виданні «Аграрний бюлетень», головною метою є  забезпечення двосторонньої комунікації, донесення прямої і об’єктивної інформації з полів. Пряму мову, відео, спілкування з усіма учасниками процесу починаючи від комбайнерів, закінчуючи керівниками господарств, до людей приймаючих рішення і до людей які є споживачами продукції. Більш того я вважаю що зусилля влада повинна прикладати не на скорочення фінансування, а на лобіювання нових ринків збуту для запорізьких аграріїв та для аграріїв зі всієї України.»

Керівник проекту Марія Власенко зазначила, що «Аграрна експедиція» створена з метою показати, якою нелегкою є щоденна праця аграрія, і вже у першому випуску «Експедиції», який має назву «Врожай-2015», розповідається, як важко дістався рекордний урожай цього року.

 

У першій «Агроекспедиції», яка була презентована на форумі, акцент був зроблений на стан справ у сільських господарствах Запорізької області. Учасники експедиції відвідали 7 фермерських господарств Василівського, Токмацького, Якимівського, Приазовського і Мелітопольського районів.

 

У наступній «Аграрній експедиції» планується  відвідати інші райони Запорізької області та господарства сусідніх областей. Кожен район, кожна область по-своєму унікальні, кожна має особливості кліматичних умов, стану ґрунтів і, звичайно, філософії господарювання, яку сповідують аграрії того чи іншого регіону.

 

Учасники презентації проекту подякували керівникам семи господарств Запорізької області, які, незважаючи на надзвичайну зайнятість, погодилися прийняти у себе учасників цього проекту, і запросили аграріїв усіх районів Запорізької області взяти участь у наступному проекті, який матиме назву «Тваринництво. Зимівля-2016».

 

32

5

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика