Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Приазовські аграрії продовжують збирати урожай

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com пшениця 2015 > Липень > 22 Агро-новини; .
Постійна адреса.

Приазовські аграрії зібрали з полів 62% урожаю.

На 29,4 тис. га, з 47,8 тис. запланованих до збирання зернові вже скошені і обмолочені. Сільгоспвиробники узяли з цієї території більше 88,2 тис. тонн.

Середня врожайність всіх культур по району – 30 ц/га. А окремі господарства зуміли узяти з гектара аж по 60 ц озимої пшениці і по 40,3 ц гороху. Це хороший показник. Погода радувала аграріїв, говорить начальник відділу маркетингу продукції рослинництва управління АПК Приазовської райадміністрації Сергій Табія. Восени і взимку випали опади у вигляді дощу й снігу, які сприяли нормальному розвитку рослин. Сприятливим був період вегетації, та й травень-червень видалися не дуже жаркими. Що стосується червневих злив, які деколи супроводжувалися градом, то в Приазов’ї вони особливої біди не наробили, відзначають в управлінні АПК.

Горох та озимий ячмінь приазовські фермери вже повністю зібрали з полів. Ячменю намолотили 3,9 тис. тонн при середній врожайності 33,4 ц/га, а вал гороху склав 13,157 тис. т при врожайності 23,5 ц/га.

Яровий ячмінь зібраний майже наполовину: скошено та обмолочено зерно на 4,55 тис. га при плані 9,9 тис. га. Середня врожайність по господарствах – 21,4 ц/га.

Але більше всього на полях залишається озимої пшениці. Що не дивно, адже під цією культурою в Приазовському районі майже 31 тис. га. Середня врожайність пшениці в районі цього року 34 ц/га. Якщо погода дозволить, в перших числах серпня хліб буде прибраний повністю, повідомляє mv.org.ua.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика