Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Продаж полуниці почнеться пізніше

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com klubnika-1 2015 > Травень > 14 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

Масові продажі полуниці (з відкритого грунту) в Україні цього року почнуться з двотижневим запізненням — не раніше 20-25 травня, а піку сезон досягне до середини червня, розповіли учасники ринку.

На той час кілограм полуниці в роздрібі коштуватиме 40-50 грн./кг, якщо відпускна ціна до цього моменту не опуститься нижче за собівартість в 30 грн./кг. Але її може збити товар з приватних домогосподарств і низький платоспроможний попит.

Цього року рання українська полуниця з тепличних господарств південних областей (ХерсонськоЇ, Миколаївської, Одеської) з’явилася на наших ринках в перших числах травня.

І за можливість скуштувати свіжу ягоду споживачам довелося заплатити близько 150 грн./кг, тому що з самого старту прибирання садової суниці (полуниці) в літніх теплицях більшість господарств почали відвантаження на експорт. Зокрема, як повідомляє “АПК-ІНФОРМ: овочі і фрукти”, перекупники з Криму скуповували українську суницю в тарі по 140-150 грн./кг і відправляли її до Росії, передає agronews.ua.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика