Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Продовольча криза Запорізькій області не загрожує

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com image (1) 2014 > Серпень > 01 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

31 липня у ході прес-конференції керівництва обласної державної адміністрації щодо підсумків соціально-економічного розвитку регіону за І півріччя поточного року заступник голови – керівник апарату ОДА Олег Ніколенко зупинився на ситуації в аграрному секторі економіки.

У складних агрокліматичних умовах запорізькі аграрії зібрали понад 2,2 млн. тонн зерна нового врожаю, у тому числі 1,7 млн. тонн пшениці, з яких 70% – продовольча.

Незважаючи на всі несприятливі фактори, збирання ранніх зернових та зернобобових культур в області пройшло успішно, тож продовольча криза нам не загрожує, – резюмував Олег Ніколенко.

Враховуючи те, що ряд територій області знаходяться в зоні ризикованого землеробства, в останні роки особлива увага приділяється відновленню зрошувальних мереж. Тільки торік область посіла перше місце в країні по нарощенню зрошувальних площ.

Позитивні тенденції спостерігаються і в тваринництві. Зокрема, за перше півріччя поточного року індекс обсягів продукції тваринництва склав 101% до відповідного періоду минулого року. По всіх категоріях господарств вироблено 46 тис. тонн м’яса в живій вазі (106%), молока 136 тис. тонн або 100%.

Збільшено виробництво продукції в харчовій та переробній промисловості. Виробництво м’ясної продукції і борошна – на 20%, молочної продукції – на 50%, рослинної олії – в 2 рази.

За підсумками оцінки діяльності агропромислового комплексу області індекс промислової харчової продукції склав 112% до рівня минулого року, індекс обсягу сільськогосподарської продукції – 78%.
Серед основних завдань для працівників аграрного сектору – провести сівбу озимих культур на площі 660 тис. га, завершити весь комплекс збиральних робіт, забезпечити зростання виробництва харчових продуктів та підвищити продуктивність сільськогосподарських тварин, повідомляє Управління у справах преси та інформації ЗОДА.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика