Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Продовольчі ярмарки в Запорізькій області не втрачають популярності

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com ccelpr 2015 > Квітень > 21 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

Одним із шляхів стабілізації цінової ситуації на продовольчому ринку в регіоні є проведення ярмаркових заходів з продажу сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.

У кожні вихідні, передсвяткові та святкові дні ярмарки проводяться в місті Запоріжжя, містах обласного значення та в кожному районі області.

За даними Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, станом на 20 квітня в області проведено 837 продовольчих ярмарків, на яких реалізовано 4,9 тис. тонн продукції на загальну суму 31,2 млн. грн.

Найбільш активна ярмаркова діяльність здійснюється в Мелітопольському, Василівському, Пологівському, Якимівському районах, а також у містах Мелітополь та Запоріжжя.

Завдяки проведенню ярмарків споживачі мають можливість придбати продукти харчування за цінами на 10 – 15 % нижчими ніж ринкові, адже сільгосптоваровиробники здійснюють реалізацію своєї продукцію без посередників.

На ярмарках пропонується м’ясо та м’ясопродукція, молоко та молочна продукція, риба, яйця, овочі, фрукти, мед, цукор, крупи, макаронні вироби, борошно, а також зерно та насіння соняшника.

Підприємства з виробництва сільгосппродукції та харчових продуктів і напоїв запрошуються через інформаційне видання «Аграрний бюлетень».

Крім того, органи місцевої влади постійно запрошують на ярмарки як товаровиробників, так і відвідувачів, повідомляє управління у справах преси та інформації ЗОДА.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика