Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Прозорість галузі дозволить здешевити вартість риби та збільшити її асортимент

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com риболовля 2015 > Серпень > 13 Агро-новини; .
Постійна адреса.

Україна володіє найбільшою площею внутрішніх водойм в Європі. Близько 1,3 млн га. При цьому 80% рибної продукції, які споживають українці – це імпорт.

Про це повідомив Голова Державного агентства рибного господарства України Ярема Ковалів.

За його словами, при таких площах у нас є значний потенціал для розвитку рибної галузі та забезпечення споживачів якісною і доступною українською рибною продукцією.

«Зважаючи на девальвацію гривні вартість імпортної продукції значно збільшилась. Для українців це нагода перейти на вітчизняну продукцію. Адже у нас промислово виловлюється близько 30 видів риб», – зауважив керівник відомства.

Він повідомив, що агентство планує спросити доступ підприємців до водойм, надати їм можливість розвивати аквакультуру. «Наразі ми максимально спрощуємо бюрократичні процедури. Зокрема, для промисловців, які виловлюють рибу на Дніпровському каскаді, Чорному та Азовському морях. Необхідно зменшити кількість дозвільних документів та скоротити час для їх отримання. Прозорість у галузі дозволить здешевити вартість рибної продукції та збільшити її асортимент. Зрештою, наші споживачі отримають продукцію, яка потрапила на прилавки від українських рибалок», – підкреслив Ярема Ковалів, цитує прес-служба Мінагрополітики.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика