Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Ранню картоплю цього року продають дешевше, ніж торік

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com EPSON DSC picture 2015 > Червень > 17 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

Ціна на ранню картоплю в Україні на сьогоднішній день вже мінімум на 30% нижче, ніж в аналогічний період 2014.

Про це повідомляє проект «АПК-інформ: овочі та фрукти».

При цьому фермери кажуть, що негативний тренд у продажах посилюється, незважаючи на стабільний експорт картоплі в Росію.

На сьогоднішній день виробники змушені коригувати відпускні ціни, що пов’язано з надлишком пропозицій на внутрішньому ринку і вельми стриманим попитом у місцевих оптових компаній і експортерів. На даний момент фермери готові відвантажувати продукцію по 3-4 грн/кг (0,13-0,27 дол/кг), а ціни на картоплю дрібного калібру нерідко знижують до 2 грн/кг (0,09 дол/кг). Картопля експортної якості сьогодні фермери пропонують по 5-6 грн/кг (0,23-0,28 дол/кг). Але попит на продукцію в Росії, яка є основним споживачем ранньої української картоплі, залишається катастрофічно низьким.

Причиною низького попиту на продукцію всередині країни і за її межами, на думку експертів проекту «АПК-інформ: овочі та фрукти», стали великі перехідні запаси торішньої картоплі в господарствах України та Росії, передає agravery.com.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика